Over ons

Over ons.jpg

Over ons

Wie zijn wij

Ons kantoor kent diverse professionals op fiscaal, financieel en administratief terrein. Omdat we u graag met ons kennis laten maken, stellen wij ons aan u voor.

Heeft u vragen of opmerkingen, voelt u zich dan vrij om bij ons langs te komen op kantoor Adviesgroep Vrije Beroepen te Leek. 

 

 

 

Klaas Meijer

Register Belastingadviseur

kmeijer@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Jaroen Cazemier

Accountant

.

Frans Bergervoet

Register Belastingadviseur

fbergervoet@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Jantine Knol

Salarisadministrateur

jknol@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Bert Blom

Fiscaal adviseur

bblom@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Erwin Meijer

Register Belastingadviseur

e.meijer@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Tim Meijer

Administratief medewerker

tmeijer@adviesgroepvrijeberoepen.nl

Miranda Renkema

Receptioniste / Administratief medewerkster

mrenkema@adviesgroepvrijeberoepen.nl